.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: f06f50f
 • توقیف یک دستگاه خودرو و ادوات شکار از متخلفین در انزلی
 • 1397/9/13 سه‌شنبه2018-12-04T14:10:24+03:30.
 • توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست انزلی یک دستگاه خودروبه همراه ادوات شکار غیر مجاز ازمتخلفین شکار در تالاب انزلی کشف و ضبط شد.
  به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان ، احسان هادی پور رییس اداره حفاظت محیط زیست انزلی با اعلام این مطلب گفت:با شروع صدور پروانه شکار از ماه گذشته تاکنون، محیط بانان مستقر در تالاب بین المللی انزلی به صورت شبانه روزی با اجرای عملیات گشت و کنترل در عرصه های آبی و خشکی با هرگونه تخلف توسط شکارچیان و صیادان متخلف برخورد می نمایند.
  هادی پور افزود : روز دوشنبه(روز غیر شکار) همکاران این اداره موفق به کشف سه طاقه قرقاول ، دو قطعه ابیا، یک قطعه طاووسک، دو توله شکاری و همچنین یک قبضه سلاح دولول مجاز و یک قبضه سلاح دولول غیر مجاز شدند. رییس محیط زیست در ادامه گفت: یک دستگاه خودروی این متخلفین هم با اخذ دستور قضایی با همکاری نیروی انتظامی توقیف و به پارکینگ انتقال یافت . متخلفین هم اکنون در بازداشت بسر می برند و پرونده آنها جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شده است . هادی پور ازشهروندان عزیز خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به اداره محیطزیست اعلام نمایند.

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ