.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: f06f50f
 • توقیف یک دستگاه خودرو و ادوات شکار از متخلفین در انزلی
 • 1397/9/13 سه‌شنبه2018-12-04T14:10:24+03:30.
 • توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست انزلی یک دستگاه خودروبه همراه ادوات شکار غیر مجاز ازمتخلفین شکار در تالاب انزلی کشف و ضبط شد.
  به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان ، احسان هادی پور رییس اداره حفاظت محیط زیست انزلی با اعلام این مطلب گفت:با شروع صدور پروانه شکار از ماه گذشته تاکنون، محیط بانان مستقر در تالاب بین المللی انزلی به صورت شبانه روزی با اجرای عملیات گشت و کنترل در عرصه های آبی و خشکی با هرگونه تخلف توسط شکارچیان و صیادان متخلف برخورد می نمایند.
  هادی پور افزود : روز دوشنبه(روز غیر شکار) همکاران این اداره موفق به کشف سه طاقه قرقاول ، دو قطعه ابیا، یک قطعه طاووسک، دو توله شکاری و همچنین یک قبضه سلاح دولول مجاز و یک قبضه سلاح دولول غیر مجاز شدند. رییس محیط زیست در ادامه گفت: یک دستگاه خودروی این متخلفین هم با اخذ دستور قضایی با همکاری نیروی انتظامی توقیف و به پارکینگ انتقال یافت . متخلفین هم اکنون در بازداشت بسر می برند و پرونده آنها جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شده است . هادی پور ازشهروندان عزیز خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به اداره محیطزیست اعلام نمایند.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ