.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: cb3c6a1
 • تشریح قوانین شکار در روستای امیرهنده بالا و پایین شهرستان آستانه اشرفیه
 • 1397/10/19 چهارشنبه2019-01-09T13:09:18+03:30.
 • قوانین شکار در روستای امیرهنده بالا و پایین شهرستان آستانه اشرفیه  تشریح شد
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان به دنبال اقدامات انجام شده جهت جلوگیری از صید بی رویه پرندگان بوسیله تور هوایی ،عصر امروز  رییس و کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه در مسجدجامع  روستای امیرهنده بالا وپایین  حاضر شده و به تبیین قوانین شکار وسایر موصوعات مرتبط زیست محیطی پرداختند .
  جعفرمیرزایی  رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه ، با اعلام اینکه کاهش آمار پرندگان وحشی از جمله مرغابی ، نسبت به سنوات گذشته بیشتر شده است افزود، همکاری مردم منطقه رادر این رابطه بسیار موثردانسته و گفت برای جلوگیری از شکار بی رویه، نظارت مدیران به تنهایی کافی نبوده و بی شک نقش شوراها ، دهیاران و روستائیان منطقه بسیار مفید واقع خواهد شد . وی گفت : اگر چه ازنظر اقتصادی ، روستائیان عزیز منطقه شاید با مشکلات عدیده ای مواجه باشند اما نمیتوان به همین بهانه اقدام به شکار غیر مجاز نمود چرا که این کاردرآینده خسارت جبران ناپذیری به منطقه وارد خواهد کرد .
  در ادامه ی جلسه نیز چند تن ازشکارچیان به نمایندگی از دیگر شکارچیان سوالاتی را در خصوص رفع معضلات موجود در بحث شکار و صید مطرح نمودندودرپایان مقرر شد که شکارچیان  منطقه با ایجاد کومه نما ودریافت مجوزهای  قانونی ازگستراندن هرگونه دام هوایی جدا خودداری نمایند .

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ