اخبار برگزیده

پیام تشکر و خدا حافظی مدیر کل سابق حفاظت محیط زیست گیلان

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته بجاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

قربانعلی محمد پور مدیر کل سابق حفاظت محیط زیست گیلان طی پیامی از همه مردم گیلان و مسئولان استان قدردانی و خداحافظی کرد.

 به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان قربانعلی محمد پور مدیر کل سابق حفاظت محیط زیست گیلان در آستانه مراسم تودیع خود طی پیامی از همه مردم و مسئولان استان قدردانی کرد. متن پیام محمد پور به شرح زیر است.  خداوند منان را شاکرم که بر بنده حقیر منت نهاد و در بخشی از عمر خویش موهبت خدمتگزاری به مردم فرهیخته و نجیب استان گیلان را به من عطا فرمود و سعادت بهره مندی از دریای محبت مردم با صفا و مهربان دیار کهن میرزا کوچک نصیب حقیر شد .

خوشحالم که در مدت خدمتگزاری 55 ماهه در استان گیلان با هم زبانی و همدلی با آحاد مردم عزیز و مسئولین محترم استان و تلاشهای مستمر همکاران پرتلاش در راستای ارتقاء جایگاه وزین محیط زیست و شاخصهای عمومی و تخصصی محیط زیست استان در سطح کشور، گام های اساسی برای توسعه استان برداشته شد . مفتخرم که با کمک همکارانم در برنامه‌ریزیها و انجام تکالیف با نصب العین قراردادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با رعایت سیاستها و منشور اخلاقی دولت و رعایت قوانین جاری کشور، چندین سال متوالی در حوزه عملکرد، عنوان اداره کل برتر در بین ادارات کل حفاظت محیط زیست استانهای کشور بدست آمد .

با اذعان به این حقیقت که آنچه محقق شد لطف پرودگار متعال و همکاری همه مسئولین و همدلی و همراهی شما مردم قدرشناس و با فرهنگ استان گیلان بوده است و تکلیفی بود به عهده اینجانب. امیدوارم که قصور و کاستی ها را با دیده رحمت و منت بر این فرزند استان گیلان ببخشایید.

اینک که دوره خدمتم بعنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان به پایان رسیده و توفیق ادامه خدمت سربازی در جایگاهی دیگر نصیب خادم شما گردیده، وظیفه خود میدانم از سر ارادت و اخلاص و با توکل به درگاه قادر توانا از همکاری ها و محبت های خالصانه شما بزرگواران، اصحاب رسانه، تشکل های مردم نهاد استان، رؤسای محترم سازمانها و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان، فرمانداران محترم، معاونین محترم استاندار، استاندار محترم، نمایندگان محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی، نیروهای امنيتي، نظامی و انتظامی، فرماندهی محترم سپاه قدس گيلان، ریاست محترم سازمان بازرسی، رئیس کل محترم دادگستری استان و معاونین محترم و قضات شریف، نماینده معزز ولی فقیه در استان گیلان قدردانی کرده و مراتب سپاس خود را اعلام و ضمن طلب حلالیت، آرزومندم تا دعای خیر شما مردم عزیز چراغ راه و پشتوانه معنوی برای ادامه خدمتم باشد .

بيشتر