اخبار برگزیده

کشف و ضبط دو قبضه اسلحه گلوله زنی و ساچمه زنی غیر مجاز در رودباربا همكاري مامورین يگان حفاظت محیط زیست رودبار و  پلیس اطلاعات این شهرستان، طی هفته گذشته یک قبضه سلاح گلوله زنی غیر مجاز از نوع برنو و یک قبضه سلاح ساچمه زنی غیر مجاز از یک شکارچی متخلف کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومي حفاظت محيط زيست گيلان رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با اعلام اين خبر گفت در پي دریافت گزارش از اقدامات مجرمانه یک شکارچی و استفاده از سلاح غیر مجاز در شهرستان رودبار،‌ مامورین يگان حفاظت اين اداره، تحقیق و بررسی در اين زمينه را با همكاري پليس اطلاعات رودبار در دستور کار خود قرار دادند. 
رامين حسين زاده با اشاره به همکاری تنگاتنگ اداره پلیس اطلاعات و عوامل نیروی انتظامی شهرستان رودبار گفت پس از اطمينان از صحت گزارش واصله و اخذ حکم قضایی، محل سكونت شكارچي مورد نظر مورد تفتیش قرار گرفت و یک قبضه سلاح گلوله زنی برنو و یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی دولول از اين متخلف کشف و ضبط شد. حسين زاده در پايان از ارجاع اين پرونده به مرجع قضايي خبر داد و گفت تعقيب شكارچيان متخلف و دارندگان سلاح شكاري غير مجاز همچنان در دستور كار قرار دارد.
بيشتر