اخبار برگزیده

نشست مديركل حفاظت محيط زيست با فرمانده دانشگاه دريايي سپاه و رییس سازمان بسیج ادارات استان گیلان

مديركل حفاظت محيط زيست گيلان با فرمانده دانشگاه دريايي امام خامنه اي سپاه پاسداران و رییس سازمان بسیج ادارات استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي حفاظت محيط زيست گيلان، اصغر هوشمند فرمانده پايگاه مقاومت بسيج اميرالمومنين (ع) با اعلام اين خبر گفت در اين ديدار طرفين بر لزوم حفظ محيط زيست و مشاركت در عمليات هاي مشترك با تاكيد بر حفاظت از انفال الهی تاکید كردند. 
در ابتداي اين نشست مديركل حفاظت محيط زيست گيلان با اشاره به الهام بخش بودن فعاليت هاي  بسيج گفت روحیه اتحاد و همدلی بر پايه ارزشهاي انقلاب از شاخصه هاي مهم بسیج و بسيجيان است. ساسان كفايي با تاكيد بر  توانمندي مجموعه حفاظت محيط زيست گيلان و بسيجيان پايگاه اميرالمومنين(ع) اداره كل گفت: كارمندان و محيط بانان بسیجی اين مجموعه نه تنها در راستای وظيفه خود از عرصه های طبیعی و محیط زیست محافظت میکنند و  خطرهای مختلف را به جان می خرند، بلكه در مسير انقلاب و آرمانهای شهدا نیز آماده جانفشانی و ایثارند و در راه صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی  همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند.
سردار دبستاني فرمانده دانشگاه دريايي امام خامنه اي سپاه پاسداران و سرهنگ حسيني رئيس سازمان بسيج ادارات استان گيلان نيز ضمن استقبال از مشاركت در موضوعات عام المنفعه مانند حفاظت از محيط زيست بر اهميت و لزوم حفظ محيط زيست منطقه تاكيد كردند.
عكس های مرتبط :
بيشتر