اخبار برگزیده

تقدير از محیط بانان منتخب يگان حفاظت محیط زیست گيلان


به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ميلاد امام رضا (ع) و روز محیط بان از محیط بانان منتخب يگان حفاظت محیط زیست گیلان تقدير شد. 

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان به مناسبت دهه كرامت و در آستانه ميلاد امام رضا (ع) و روز محیط بان جلسه ای با حضور مدیر کل و تعدادی از محیط بانان منتخب يگان حفاظت محيط زيست گيلان برگزار شد .
در این جلسه مدیر کل حفاظت محيط زيست گيلان ضمن تبريك و گرامیداشت دهه کرامت و ميلاد امام رضا عليه السلام و در پیش بودن روز محیط بان با ارج نهادن به زحمات همه محیط بانان پرتلاش،  از ماموراني که طي سال ٩٨ دارای بیشترین امتیاز عملکردی در حوزه استحفاظی خود بودند قدرداني كرد. 
ساسان كفايي با اشاره به كسب رتبه برتر يگان حفاظت استان در سه ماهه اول سال جاری در سطح کشور گفت قطعا كسب اين رتبه نتيجه تلاش همه محيط بانان و اعضاي يگان حفاظت بوده است. 
كفايي با تاكيد بر تعامل با دستگاه قضایی استان و نیروی انتظامی گفت نتيجه تعاملات مثبت و تلاش جمعي، منجر به افزایش کشفیات و بهبود وضعيت محيط زيست در سطح استان خواهد شد. 
وی ابراز اميدواري كرد یگان حفاظت استان روند رو به رشد خود را ادامه داده و همچنان جزء يگانهاي برتر سازمان حفاظت محيط زيست كشور باشد.
در پایان، کلیه محیط بانان حاضر در جلسه مورد تقدير  قرار گرفتند.
عكس های مرتبط :
بيشتر