اخبار برگزیده

نشست  مدیر کل با بانوان شاغل در حفاظت محیط زیست گیلان

نشست  مدیر کل با بانوان شاغل در حفاظت محیط زیست گیلان

نشست مدیرکل با بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط‌ زیست گیلان  برگزار و مشاور جدید امور زنان و خانواده مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان،  در این مراسم که با حضور مدیرکل ، معاونین و روسای ادارات مدیریت و عملکرد، روابط عمومی و جمعی از بانوان شاغل در محیط زیست گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، دکتر ساسان کفایی؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان ضمن تبریک خجسته میلاد با سعادت ثامن الحجج ،  امام رضا (ع) و روز محیط بان گفت: بانوان شاغل، هم در خانواده و هم در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را  به جامعه  و محیط زیست ارائه می دهند. وی به  نقش و اهمیت زن در خانه و اجتماع اشاره نمود و از اینکه در محیط زیست خانم ها پابه پای مردان در عرصه های علمی و پژوهشی فعالیت می نمایند ابراز خرسندی نمود .
دکتر کفایی اظهار داشت : تجربه ثابت کرده است بانوان در تمامی عرصه های کاری با بهره گیری از دانش و تخصص در پیشبرد امور و اهداف عالیه سازمانی نقشی بسزا و در خور تحسین داشته اند و بنابراین در احراز پست های مدیریتی هیچ گونه تبعیض جنسیتی قابل قبول نمی باشد و  بدین منظور همه کارکنان بایستی با جدیت و تلاش مضاعف نقش کلیدی و اساسی در پیشبرد اهداف سازمانی بر عهده گیرند.
در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پنج ساله  خانم مهندس سکینه موحد ، خانم دکتر الهه کلانتری به عنوان مشاور جدید امور زنان و خانواده مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان معرفی شد،  همچنین برخی از بانوان به بیان مشکلات و معضلات حوزه کاری خود پرداختند و پاسخ های لازم از سوی مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان ارایه  گرديد .
همچنین در پایان این مراسم از 10نفر از بانوان موفق شاغل در حفاظت محیط زیست استان گیلان با اهدای لوح سپاس و هدایایی قدردانی به عمل آمد.
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1400 سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها