محیط زیست گیلان در آیینه ی رسانه ها

بازدید رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ١٣٧ پاسگاه محیطبانی در سراسر کشور

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خبر داد:

بازدید رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ١٣٧ پاسگاه محیطبانی در سراسر کشور

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از بازدید رییس سازمان حفاظت محیط زیست از ١٣٧ پاسگاه محیطبانی در سراسر کشور خبر داد و این آمار را در ۴٠ سال گذشته بی نظیر توصیف کرد.

با گزارش روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، جمشید محبت خانی اظهار کرد: در گذشته یکی از مطالبات جدی محیطبانان این بود که برقراری ارتباط مستقیم آنان با ریاست سازمان حفاظت محیط زیست به سختی صورت می گیرد اما آقای دکتر سلاجقه از روزی که به سازمان آمدند این مانع را از پیش رو برداشتند که این کار از طریق حضور ایشان در پاسگاه های محیطبانی صورت گرفت.
وی افزود: در حال حاضر، ریاست سازمان حفاظت محیط زیست به هر استانی که سفر می کنند حداقل در یک یا دو پاسگاه محیطبانی حضور می یابند و با محیطبانان آن منطقه از نزدیک دیدار و گفت و گو می کنند. این کار سبب می شود در کنار گزارشاتی که ما از چالش ها و مشکلات این عزیزان برای دفتر ایشان ارسال می کنیم، خود دکتر سلاجقه هم مستقیما و به صورت میدانی در جریان این مسایل قرار می گیرند.
محبت خانی با بیان اینکه انجام این بازدیدها در رفع موانع و مشکلات محیطبانان تاثیر بسزایی داشته است، تصریح کرد: دکتر سلاجقه از زمان انتصاب خود به این سمت از ١٣٧ پاسگاه محیطبانی دیدن کرده اند و ضمن ملاقات صمیمانه با محیطبانان، پای صحبت ها و درد دل های آنان نشسته اند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، آمار بازدید از پاسگاه های محیطبانی در یکسال و اندی گذشته را بی نظیر توصیف کرد و گفت: اگر به آمار بازدید روسای سازمان حفاظت محیط زیست از پاسگاه های محیطبانی در ۴۰ سال گذشته رجوع کنیم، مجموع این بازدیدها از بازدیدهای دکتر سلاجقه در این مدت کمتر است.
وی در پایان تاکید کرد: الحمدالله و به واسطه ارتباط مستقیم ریاست سازمان با محیطبانان سراسر کشور و آگاهی عینی از مسایل و مشکلات این عزیزان، روند تصمیم گیری و رفع موانع و مشکلات به شکل مطلوبی در جریان است.
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1401سال توليد ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین