.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 83eba01
 • برگزاری کارگاه آموزشی زیست محیطی ویژه خانواده ها وکودکان بدسرپرست و اوتیسم گیلان
 • 1398/4/24 دوشنبه2019-07-15T13:04:43+04:30.
 • به مناسبت روز محیط بان یک دوره کارگاه آموزشی با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ، راهنمایی و رانندگی و موسسه پردیس مهر  در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان برگزار شد .

  به گزارش روابط عمومي حفاظت محيط زيست گيلان در این کارگاه آموزشی که با حضور بیش از 500 نفر از کودکان بی سرپرست ، بدسرپرست ، اوتیسم و خانواده هایشان برگزار شد  علی اصغر روشنی  كارشناس آموزش محیط زیست گیلان ضمن تبریک ولادت با سعادت امام رضا و روز محیط بان گفت : بخش عمده ای از معضلات زیست محیطی با تغییر رفتار و آموزش به نسلهای جدیدقابل حل بوده و بسیاری از این آگاهی ها در کودکان به خانواده ها بستگی دارد . اینکه چطور و چگونه محیط زیست راکمتر آلوده کنند و در حفظ آن کوشا باشند.

  روشنی در ادامه گفت : پاکیزه نگه داشتن محیط زیست شهر وطبیعت ، تفکیک زباله، استفاده کمتراز پلاستیک وجایگزینی آن با کیسه های پارچه ای ، صرفه جویی در مصرف انرژی وآب ، عدم شکستن شاخ وبرگ وقطع درختان از مواردی است که میتواندکودکان را بعنوان همیارمحیط زیست به جامعه معرفی نماید.

  لازم به ذکر است که در این کارگاه آموزشی ضمن اجرای برنامه ها ی شادو مفرح ومسابقه و اهدا جوایز،  سرهنگ نیک خوی ازراهنمایی ورانندگی استان گیلان نیز رعایت قانون ومقررات را به کودکان آموزش دادند .

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ