.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: d95a929
 • ديدار سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان صومعه سرا يا فرماندار اين شهرستان
 • 1398/3/21 سه‌شنبه2019-06-11T10:44:31+04:30.
 • سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان صومعه سرا با سرپرست فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد . 
  به گزارش روابط عمومی محیط زیست گیلان _ به مناسبت هفته محیط زیست سرپرست و پرسنل اداره محیط زیست شهرستان با فرماندارصومعه سرا  دیدار و گفت و گو کردند.
  سرپرست فرمانداری صومعه سرا با بیان اینکه مساله محیط زیست یکی از مسائل مهم کشور است، اظهار کرد: همه ما در قبال محیط زیست مسئول هستیم و با توجه به کمبودهایی که وجود دارد انصاف نیست که صرفا از اداره محیط زیست انتظار حفاظت داشته باشیم.
  سیدجلال سیدمحمدی افزود: متاسفانه در جامعه ما توجه جدی به مساله محیط زیست نمی شود که یک نقص بزرگ  محسوب می شود. 
  سیدمحمدی با بیان اینکه تهدیدهای زیست محیطی بسیاری در کشور وجود دارد که عامل بسیاری از آنها خودمان هستیم، گفت: در این زمینه باید آموزش های لازم صورت گیرد.
  وی متذکر شد: با توجه به کمبودهایی که وجود دارد لازم است از ظرفیتهای سمن ها به درستی استفاده کرد و گروههای فعال را تشویق به فعالیت بیشتر و اخذ مجوز کنیم.
  سیدمحمدی با تاکید بر اینکه تقویت سمن ها مورد توجه دولت تدبیر و امید است، عنوان کرد: شرایط اخذ مجوز سمن ها بسیارآسان شده است .
  سرپرست اداره محیط زیست صومعه سرا به تشریح عملکرد اداره در طول سال گذشته پرداخت واظهارداشت :  اداره محیط زیست صومعه سرا تمام تلاش خودرادراجرای اهداف سازمانی بکارگرفته است . 
  علی اصغر آزاد افزود: دریکسال اخیر 14هکتار ازاراضی  ازدست متصرفان بازپس گرفته شده است 
  وی به  تبیین برنامه های هفته محیط زیست در شهرستان پرداخت و اظهارداشت : گلباران مزارشهدا ، دیدارباخانواده شهدا ، برگزاری کلاس آموزشی درمدارس و سخنرانی وارائه عملکرد درنمازجمعه ازدیگربرنامه ها اجرا شده دراین هفته است .
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ