.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 7b926fd
 • پيام تبريك مدير كل حفاظت محيط زيست گيلان به مناسبت روز محيط بان
 • 1398/4/23 يكشنبه2019-07-14T13:55:36+04:30.
 • روز ولادت حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) ، در کشورمان بهانه ایست تا با پيروي  از سیره پیشوایان دینی و دست مهری که آن بزرگان همواره بر سر آفریدگان خداوند داشته اند ،  از مردان و زنانی یاد کنیم که با پوشیدن جامه ای سبز رنگ ،  به رنگ شولای بلند پیشوایان مذهبشان عليهم السلام ، علاوه بر جلوگيري از  فشار بي اندازه توسعه بر محیط زیست ، نگهبان حریم زیست مندان تنها کره مسكوني اند .

  شاید به جرات بتوان گفت که تنها دستگاه اجرایی که وظیفه اش جلوگیری از این سراسیمگی و آثار احتمالی مخرب ناشی از آن است ، سازمان حفاظت محیط زیست می باشدکه با اهرمهای نظارتی خود در پی هدایت فرایند توسعه به سیکل معقول و روا مدارانه خود است.

  سازمان حفاظت محيط زيست برای رسیدن به این هدف از مردان و زنانی ورزيده و آموزش ديده استفاده مي كند  که با عشق و علاقه اي مثال زدنی و گاه با گرفتن جان شيرين خود بر کف دست به  اهداف مقدس سازمان جامه عمل مي پوشانند.        
  اینجانب ضمن احترام عمیق به جایگاه ارزشمند و بي بديل  محیط بانان در حفظ محيط زيست  و نقشی که در تعادل بخشیدن به این فرایند ایفا می نمایند ؛ ميلاد با سعادت آفتاب تابان ايران زمين حضرت رضا عليه السلام و روز محیط بان را به مجموعه این جان برکفان تبریک عرض نموده و آرزومندم که جان نازنینشان همواره از هر گزندي مصون بماند
  .


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ