.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 84b5f11
 • برگزاری کارگاه آموزش محیط زیست بیش از750 دانش آموزان قزوینی
  بیش از 750 دانش آموز قزوینی آموزش های محیط زیستی را توسط کارشناسان و محیط بانان فراگرفتند.
 • 1398/4/23 يكشنبه2019-07-14T13:29:12+04:30.
 • اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین خبر داد.

  برگزاری کارگاه آموزش محیط زیست بیش از750 دانش آموزان قزوینی

  بیش از 750 دانش آموز قزوینی آموزش های محیط زیستی را توسط کارشناسان و محیط بانان فراگرفتند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین اکبر کشت پرور رئیس اداره حفاظت محیط زیست  شهرستان  قزوین در این خصوص بیان کرد: در راستای ارتقای سطح دانش و آگاهی زیست محیطی دانش آموزان بعنوان یکی از مخاطبین اثرگذار جامعه، کارگاه آموزشی "آشنایی با مبانی و مفاهیم محیط زیست" تا کنون در 10 مدرسه شهرستان قزوین برگزار گردید.

  وی در ادامه عنوان کرد: در این کارگاه آموزشی ، بر اساس محتوی آموزشی طرح محیط يار موضوعات کلي محیط زیست، آب، هوا، جنگل، صوت، زباله، حیات وحش و.. به همراه دستورالعمل اجرایی دانش آموزان آموزش داده شد.

  کشت پرور همچنین اضافه کرد: روش آموزشی مورد استفاده در این کارگاه ، آموزش مستقیم و پرسش و پاسخ و نمایش کلیپ ها و فیلم های زیست محیطی بود که مورد پذیرش و استقبال مخاطبین قرار گرفت.

  وی همچنین گفت : مشارکت دانش آموزان و معلمان در حفاظت از محیط زیست امری ضروری بوده و امید است آموزش ها و فرهنگ سازی زیست محیطی به تحكیم اخلاق زیست محیطی در جامعه منجر گردد.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست استان قزوین در پایان گفت البته برنامه های اموزش های محیطی زیستی ما تنها به دانش اموزان ختم نمی شود و ما آموزش در رده های سنی مختلف برای همه اقشار جامعه را در برنامه خود در دست اجرا داریم که یکی از انها اموزش دهیاران و شوراهای روستاها درهمین ماه اخیر بود که در الموت برگزار گردید .  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ